Byty Sedlecká - krásné bydlení v Karlových Varech

Kdo jsme?

Vše co potřebujete vědět, ale báli jste se zeptat.
Developer a generální dodavatel stavby

Máme bohaté zkušenosti s developerskými projekty v západních Čechách.

Společnost STEEL EFECT a.s. vznikla v roce 1994. Jsme stavební firmou a developerem působícím v západních Čechách a především v Karlovarském a Plzeňském kraji. Zabýváme se nejen developerskými projekty pro bydlení, ale i komerčními projekty. Mezi námi realizované komerční projekty patří Nákupní centrum Pražská v Chebu, Obchodní centrum v Aši a další.

U našich rezidenčních projektů se snažíme o zajímavé řešení, vybudování pohodlí a přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Mezi realizované projekty patří Obytný soubor Květná v Chebu, který získal ocenění za nejlepší realitní projekt pro Karlovarský kraj v roce 2012 v kategorii Cena veřejnosti a Cena odborné poroty, dále Bytový dům Riegrova v Chebu.

V roce 2014 jsme zkolaudovali Bytový dům Divadelní v centru Plzně, který byl oceněný jako nejlepší realitní projekt pro Plzeňský kraj v roce 2013.

Mezi aktuální projekty, na kterých pracujeme, patří Domy Aleje, které nabízí klidné bydlení u Františkových Lázní.  Druhým projektem jsou Byty Sedlecká v Karlových Varech, kde v rámci první etapy postupně vzniknou 4 moderní bytové domy s celkem 217 byty.

Generálním dodavatelem projektu Byty Sedlecká je pak dceřinná společnost STEEL EFECT STAVBY s.r.o.

50 % bytů prodáno

Máme prodáno 50 % bytů. Vyberte si ten svůj...