Byty Sedlecká - krásné bydlení v Karlových Varech

Kdo jsme?

Vše co potřebujete vědět, ale báli jste se zeptat.
Developer a generální dodavatel stavby

Máme bohaté zkušenosti s developerskými projekty v západních Čechách.

Společnost STEEL EFECT a.s. vznikla v roce 1994. Jsme stavební firmou a developerem působícím v západních Čechách a především v Karlovarském a Plzeňském kraji. Zabýváme se nejen developerskými projekty pro bydlení, ale i komerčními projekty. Mezi námi realizované komerční projekty patří Nákupní centrum Pražská v Chebu, Obchodní centrum v Aši a další.

U našich rezidenčních projektů se snažíme o zajímavé řešení, vybudování pohodlí a přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Mezi realizované projekty patří Obytný soubor Květná v Chebu, který získal ocenění za nejlepší realitní projekt pro Karlovarský kraj v roce 2012 v kategorii Cena veřejnosti a Cena odborné poroty, dále Bytový dům Riegrova v Chebu.

V roce 2014 jsme zkolaudovali Bytový dům Divadelní v centru Plzně, který byl oceněný jako nejlepší realitní projekt pro Plzeňský kraj v roce 2013.

Mezi aktuální projekty, na kterých pracujeme, patří Domy Aleje, které nabízí klidné bydlení u Františkových Lázní.  Druhým projektem jsou Byty Sedlecká v Karlových Varech, kde v rámci první etapy postupně vzniknou 4 moderní bytové domy s celkem 217 byty.

Generálním dodavatelem projektu Byty Sedlecká je pak dceřinná společnost STEEL EFECT STAVBY s.r.o.

Zbývá 10 bytů na prodej

Zbývá posledních 10 bytů na prodej Vyberte si ten svůj....