Koupelny

Koupelny
Koupelny

Koupelny

Koupelny byly vybaveny tak, aby ve standardním provedení vypadaly nadčasově. Na podlaze je keramická dlažba o rozměru dlaždic 45x45x1 cm nebo 33x33x0,8 cm. Na výběr je 5 barevných variant: bílá, béžová, hnědá, šedá a černá.

Skladba podlaha koupelen:

  • Keramická dlažba
  • Lepidlo
  • Hydroizolační stěrka
  • Betonová mazanina a kari síť
  • Separační vrstva (PE folie)
  • Tepelná izolace (EPS 100 Z)
  • Kročejová izolace EPS T 3500
  • Kročejová izolace EPS T 3500


Obklady
Stěny budou obloženy keramickými obklady až do výše k podhledu. Rozměry keramických obkladů jsou 19,8x39,8x0,7 cm a je možné si vybrat z matných a lesklých provedení, v nabízených barevných variantách: bílá, světle béžová, béžová, hnědá, světle šedá, šedá a tmavě šedá.

bílá dlaždice

Na stropě je navržený sádrokartonový podhled se zvýšenou odolností vůči vlhkosti. Na rozdíl od klasického sádrokartonu má tento materiál si dokáže poradit se zvýšenou vlhkostí, která se v koupelně vyskytuje. Ve srovnání s běžným sádrokartonem se liší, je zelený, je těžší, má vyšší únosnost, je dražší a je impregnovaný proti vlhkosti.

Koupelny budou vybaveny zařizovacími předměty tak, aby je bylo možné hned užívat. Mezi zařizovací předměty, které patří do standardu koupelny, patří umyvadlo, vana či sprcha a závěsná toaleta. Napojení pračky je připravené do chodby v prostoru pro vestavěnou skříň, kde je místo také na sušičku prádla.

Měřiče SV a TUV jsou umístěny v instalační šachtě v koupelně.

 

Sprchový kout
Sprchový kout bude čtvercový s akrylátovou vaničkou. Rozměry sprchového koutu jsou 90x90 cm, výška je 190 cm. Systém otevírání je posuvný. Madlo dveří a kovové prvky jsou chromové.  Sklo použité na sprchový kout je 6 mm tvrzené bezpečnostní sklo. Součástí bezpečnostního skla je povrchová úprava Easyclean, která usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene.

Sprchová baterie je nástěnná páková zkombinovaná se sprchovým setem.

 

Vana
Rozměry praktické a komfortní akrylátové vany jsou 170x75 cm, s výškou samotné vany 46 cm. Tento typ vany má ergonomicky řešenou zádovou oblast.

Páková vanová baterie je doplněna sprchovým setem.

Umyvadlo
Keramické umyvadlo o rozměrech 50x40x19,5 cm má oblý design. 

Umyvadlová baterie je stojánková páková baterie s úsporným perlátorem, díky kterému dochází ke snížení průtoku vody a tím i snížené spotřebě vody. Barva baterie je chromová.

WC
Keramické wc je závěsné, o rozměrech 52x37,5x35,5 cm. Má oblý design a samozřejmostí dva objemy pro splachování.

Topný žebřík
Topný žebřík bude o rozměrech 600x1320 mm. Radiátor je rovný, v bílé barvě, naplněný nemrznoucí směsí do -5°C, opatřený elektrickou topnou tyčí o příkonu 500 W, kabelem a vidlicí do zásuvky.

Pokud si chcete prohlídnout celkové standardy v bytu, tak klikněte zde.

Zbývá 10 bytů na prodej

Zbývá posledních 10 bytů na prodej Vyberte si ten svůj....