Byty Sedlecká - krásné bydlení v Karlových Varech

Chcete investovat?

Nabízíme roční výnos 6,25 %.
Chcete koupit byt jako investici?

Přemýšlíte o investování do nemovitostí? Pokud ano, tak jste na správném místě! Roční výnos 6,25%.

Lokalita bytového domu a města je velmi výhodná, ať už se rozhodnete byt využívat jako investici, případně si ho ponecháte pro sebe a své blízké jako letní či zimní „sídlo“. Karlovy Vary mají výborné umístění v podhůří Krušných hor v blízkosti Německa.

V létě Vám byt poskytne ubytování během Mezinárodního filmového festivalu a letní sezóně koncertů a akcí v Lokti. Krušné hory jsou v létě výborné pro cyklistiku, jsou zřízené cyklobusy, které Vás pohodlně vyvezou do hor a zde pak jezdíte po četných cyklotrasách. Případně centrem Varů vede oblíbená cyklostezka kolem Ohře.

V zimě doporučujeme využít výborných lyžařských středisek snadno dostupných z Karlových Varů. Jedná se o Klínovec, Boží Dar či Plešivec nebo německý Oberwiesenthal.

Pokud hrajete golf, za zmínku stojí množství kvalitních golfových hřišť (Golf hippodrom, Cihelny, Golf resort KV, Golf Sokolov -16 min, Golf resort Františkovy Lázně – 35 min, Royal Golf club Mariánské Lázně – 50 min; Golf klub Klášter Teplá, Golf klub Kynžvart, ….). S přáteli dále můžete zajít na dostihy, případně využít možností wellness a lázní v okolí (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Jáchymov, pro děti Lázně Kynžvart). Pokud byste využili byt pro svou dovolenou, nabízí okolí Karlových Varů mnoho zajímavých míst, která stojí za to poznat (rašeliniště Boží Dar, UNESCO - Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří, SOOS u Fr. Lázní, Kyselka, vznikají četné a kvalitní minipivovary…)

Koupit byt v této lokalitě za účelem investice se opravdu vyplatí! Tato klidná lokalita Vašeho bytu nabízí skvělou dopravní dostupnost pro nájemce. Projekt Byty Sedlecká je situován vedle Růžového vrchu v Karlových Varech, i přes umístění je ovšem místo velmi dobře dostupné díky autobusové zastávce a hlavnímu nádraží, případně za 10 minut jste autem na hlavní silniční tepně. Na Růžovém vrchu je umístěna i základní škola s krytým bazénem, dále lékárna a třeba pošta.

Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, tak odpadá oproti starším domům a bytům potřeba rekonstrukcí. Celý dům bude řešen formou SVJ (Společenství bytových jednotek) a jednotlivé byty budou v osobním vlastnictví. Cena hypotéky je pod úrovní či se blíží cenám standardních podnájmů v lokalitě s tím, že byt je moderní a bez potřeb oprav.

A teď pár čísel...

Připravili jsme pro Vás data, která Vám pomohou při rozhodování. Návratnost investice 6,25%.

Příklad výpočtu návranosti investice na bytě 403, dispozice 2+kk o výměře 56m2.

  • Konečná cena bytu celkem: 2 525 695 Kč
  • Nájemné: 13 160 Kč / měsíc + poplatky
  • Roční nájemné: 157 920 Kč + poplatky
  • Návratnost invesice: 6,25 %
  • Návratnost investice v letech: 16 let

Průměrná cena pronájmu v roce 2019 za 1m2/měsíc u bytu 2+kk v novostavbě v Karlových Varech je 235 Kč. Celkem je u bytu o rozloze 56m2 měsíční nájemné 13 160 Kč + poplatky. 

Vývoj cen nájmů od roku 2014 pravidelně stoupá, tento trend je možné vidět na grafu níže. 

Graf vývoje cen pronájmů v Karlových Varech

Graf zobrazuje cenu za metrpronájmu bytu v Karlových Varech v období od února 2014 do října 2019. 

Zbývá 10 bytů na prodej

Zbývá posledních 10 bytů na prodej Vyberte si ten svůj....